Асоціацією міст України та Українським товариством охорони природи оголошено проведення з 14 вересня 2018 року всесвітньої акції «Чиста Україна - чиста Земля».

Дата: 12.09.2018 16:08

Акція передбачає проведення зелених толок по впорядкуванню водоохоронних зон та прибережних смуг водойм, очищення від сміття захисних лісосмуг, лісових масивів, узбіч доріг.

Упорядкування парків і скверів, газонів і клумб, меморіалів та братських могил.

Благоустрій та озеленення населених пунктів, виробничих територій та приватних садиб, приведення в належний санітарний стан зон масового відпочинку населення, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, вивіз сміття, тощо.

Просимо підтримати ініціативу та провести на підвідомчій території цей захід.