Події та заходи Луциківського старостату

Звіт про проведену роботу на території Луциківського старостату з 13 по 17 травня 2019 року

Проводиться робота по скошуванню бур’янів на території об’єктів бюджетної сфери та кладовищ. Луциківською ЗОШ І-ІІІ ст. організовано та проведено  туристичний зліт для школярів   Старостатом в штатному режимі ведеться робота по наданню населенню адмінпослуг      (видача довідок, довіреностей тощо).

09:08 17.05.2019

Звіт про проведену роботу на території Луциківського старостату з 6 по 11 травня 2019 року

Проведені заходи  по підготовці до святкування Дня Перемоги (культурні заходи); Проведено впорядкування території біля меморіалу загиблим воїнам (обкошування,  впорядкування клумб тощо); Проведено урочистий мітинг до Дня Перемоги. Ведеться робота по наданню населенню адмінпослуг (видача довідок, довіреностей тощо).

10:48 13.05.2019

Звіт про проведену роботу на території Луциківського старостату з 29 квітня по 4 травня 2019 року

Завершена заміна вікон на склопакети в будівлі Луциківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (2 поверх) Проведені заходи з благоустрою територій по вул.Шкільна (по напрямку до церкви) Розпочата робота по скошуванню бур’янів. Ведеться робота по наданню населенню адмінпослуг (видача довідок, довіреностей тощо).

10:46 13.05.2019

Впорядкування території до травневих свят по Луциківському старостату

Напередодні травневих свят у Луциківському старостаті проведено косметичний ремонт та впорядкування території пам'ятника загиблим воїнам. В заходах взяли участь працівники старостату та Луциківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

10:09 02.05.2019