Новини за квітень

КУБОК З МІНІ-ФУТБОЛУ ДО ДНЯ ФУТБОЛУ УКРАЇНИ

28 квітня у Миколаївці відбулися змагання з міні-футболу з нагоди Дня футболу України.

Участь у змаганнях взяли чотири команди: «Олімпік» с. Калинівка, «Дружба»  с.Марківка, «Старт» та «Юність» смт.Миколаївка.

Змагання проводилися з метою популяризації та подальшого розвитку футболу у громаді,  пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом.

У грі за третє місце команда «Дружба»  з Марківки вирвала перемогу з рахунком 6:5 у Мииколаївської «Юності».

Напруженим і цікавим виявився фінал, у якому зустрічалися «Старт» з Миколаївки та Калинівський «Олімпік». До останніх хвилин точилася рівна захоплююча спортивна боротьба, та все ж команді «Старт» вдалося отримати перемогу з рахунком 3:2.

Команда- переможець отримала кубок, гравцям команд- призерів були вручені грамоти. Кращим воротарем визнано гравця Миколаївського «Старту» Лісовенка Дмитра, кращим нападником Сєврюкова Ярослава також гравця «Старту», кращий гравець змагань - Зіль Ярослав з Калинівського «Олімпіка». Кращі гравці отримали призи від організаторів змагань.

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВОЛЕЙБОЛУ СЕРЕД  ДІВЧАТ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ.  ЗА КРОК  ДО ФІНАЛУ

27 квітня 2018 р. у спортивному залі обласної ДЮСШ м.Суми відбулися змагання з волейболу II етапу чемпіонату України з волейболу серед дівчат загальноосвітніх навчальних закладів (Шкільна волейбольна ліга України ) в яких взяли участь 8 команд. Вперше на змаганнях такого рівня нашу громаду представляла команда Марківської ЗОШ-переможець I етапу. Усі учасники згідно жеребкування були розподілені на дві підгрупи. Ігри були вкрай напруженими. Дівчата запекло змагалися за перемогу. Всі команди були сильні та завзяті.

Подолавши перший етап у вирішальній грі за вихід до фіналу  II етапу наша команда поступилася досвідченим волейболісткам з Токарів за рівної гри. Дуже приємно що на цих змаганнях наші дівчата не були статистами і набули вкрай потрібного досвіду виступу на змаганнях обласного рівня.

Бажаємо нових спортивних звершень нашій команді та їхньому наставнику  Сороці О.Ю.!

ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ СЕРЕД  ДІВЧАТ

У ЗАЛІК СПАРТАКІАДИ ШКОЛЯРІВ

26 квітня 2018  року на спортивному майданчику Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. відбулися змагання з міні-футболу серед дівчат у залік Спартакіади школярів Миколаївської селищної ради.

Шість команд загольноосвітніх навчальних закладів охоче взяли участь у змаганнях з міні-футболу, адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь своєї школи. Всі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку.

В напруженому фінальному матчі команди Миколаївської спеціалізованої школи  І-ІІІ ст. та Тучненськог НВК показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. Обидві команди були гідними одна одної , основний час завершився з рахунком 0:0 тож переможець визначився у серії післяматчевих пенальті. Краще  їх пробили дівчата з команди  смт.Миколаївки  виборовши перше місце,  їхні ж суперники відповідно стали другими. Третє місце посіла команда Марківської ЗОШ.

Переможці отримали кубок та грамоти призери змагань отримали грамоти від організаторів заходу.

ПЕРШІСТЬ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ 2018 РОКУ

14-17 квітня на базі Миколаївської спеціалізованої школи I-III ступенів відбулася першість з настільного тенісу Миколаївської селищної ради 2018 року серед спортсменів 2000 року народження та молодших.

Спортивні баталії були видовищними й емоційними та принесли неабияке задоволення не лише учасникам турніру, але й вболівальникам.

Спортсмени серйозно налаштувалися та добре підготувилися. Попри те, що між учасниками точилася справжня боротьба, за межами тенісних столів панувала дружня атмосфера.

В результаті змагань Зіль Ярослав посів 1 місце, Зіль Максим відвоював 2 місце, Новохатський Юрій відповідно посів 3 місце .

Переможець та призери були нагороджені грамотами та медалями, переможець отримав також головний приз-кубок.

Спортсмени висловлюють велику подяку дирекції Миколаївської спеціалізованої школи I-III ступенів за допомогу в організації змагань.

ФУТБОЛЬНИЙ  МАТЧ  СОЛІДАРНОСТІ

13 квітня відбувся матч солідарності до дня четвертої річниці з початку проведення Антитерористичної операції на Донбасі між командою учасників АТО та працівниками Миколаївської селищної ради.

Перший тайм пройшов за переваги команди працівників Миколаївської селищної ради і завершився з рахунком 1:0 на їхню користь.

На перших хвилинах другого тайму учасники АТО отримали перевагу над суперниками, забивши поспіль два голи. Команда працівників Миколаївської селищної ради намагалася зрівняти рахунок, але третій гол від команди АТО не залишив шансів противнику.

В кінці команді працівників вдалося забити другий гол, на більше не вистачило часу, у підсумку -3:2 на користь команди учасників АТО. У команди переможців три м’ячі забив Скорик Сергій, у переможених двічі відзначився Токаренко Андрій.

Матч був насичений гострими моментами, гравці обох команд показали себе на найкращому рівні і потішили вболівальників. Команді переможців - нашим сучасним героям побажаємо перемог не тільки на футбольних полях, а й в усіх справах заради миру на рідній землі.

7 КВІТНЯ- ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗДОРОВЯ

Молодь обирає здоров’я.  А що обираєш ти?

Фізкультура !  Всім потрібна
І дорослим і малим
Треба спортом нам займатись
Щоб здоровими рости
Гімнастичні є знаряддя
Штанги, гирі та бруси
І на конику спортивнім
Поскакаєш  від душі
Також є велосипеди
Волейбольні є м'ячі
Ми 11 клас
Всі ми справжні  молодці!