Новини за червень 2018

IІІ  ТУР МОЛОДІЖНОГО ЧЕМПІОНАТУ

Результати третього туру:

«Олімпік» с.Калинівка – «Юність» смт.Миколаївка –2:3,

«Дружба» с.Марківка – «Ураган» с.Тучне – 5:1.

Завершилося перше коло чемпіонату, турнірна таблиця має такий вигляд:

«Дружба» с. Марківка – 7 очок,

«Юність» смт.Миколаївка – 6 очок,

«Олімпік» с.Калинівка – 4 очки,

«Ураган» с.Тучне – 0 очок.

Друге коло розпочинається 01 липня 2018 року, «Юність» приймає «Олімпік» а «Ураган» приймає команду «Дружба».

Початок матчів о 16.00 годині, тож чекаємо на вболівальників.

ВІДЗНАЧИЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ

З метою пропаганди здорового способу життя, відзначення Всеукраїнського Олімпійського дня та поширення олімпійського руху у Миколаївці 16 червня 2018 року в центрі селища відбувся легкоатлетичний забіг за п’ятьма віковими категоріями. У змаганнях взяли участь вихованці ДЮСШ, учні Миколаївської спеціалізованої школи, студентська молодь, ветерани спорту та найголовніші учасники змагань – малеча 5-7 років.

Переможцями у своїх вікових категоріях стали: Горбуленко Давид, Босенко Анастасія, Карман Тимофій, Акименко Поліна, Басала Олег, Савостіна Катерина, Твірітін Руслан, Дородько Анжела, Білоконь Олена, Мінченко Наталія, Демченко Микола.

Всі переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами. Легкоатлетичний пробіг для учасників став невеличким олімпійським святом і подарував багато позитивних емоцій.

ОБЛАСНІ ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

З РАКЕТОМОДЕЛЬНОГО СПОРТУ

Ракетомодельний спорт – це спортивно-технічний вид спорту, в якому учасники змагаються в конструюванні, виготовленні, організації запуску моделей ракет, ракетомодельний спорт – це технологічний спорт, який включає сім класів ракет. Ракети оцінюють за різними параметрами: за висотою польоту, за тривалістю польоту.

З 07 по 09 червня 2018 року у місті Шостка відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту. Найцікавіший і найбільш видовищний клас ракет – це S-7. Уявіть, що спортсмен протягом року чи навіть півтора створює напівкопію справжньої ракети в масштабі 1:10 у повній відповідності з технічною документацією, відтворює всі деталі і виставляє на оцінку журі.

Миколаївську селищну раду на цих змаганнях представляла команда Тучненського НВК у складі: Стефанишиної Вероніки, Лукаша Антона, Лисака Романа  та Нагорного Тимофія (керівник команди Гринченко Ф.І.).  В командній першості  в категорії «S4A» наша команда посіла третє місце.

Побажаємо в подальшому нашим спортсменам влучних польотів ракет лише в мирних цілях.

IІ  ТУР МОЛОДІЖНОГО ЧЕМПІОНАТУ

Результати другого туру:

«Олімпік» с.Калинівка – «Дружба» с.Марківка – 3:3,

«Юність» смт.Миколаївка – «Ураган» с.Тучне – 8:1.

Наступний тур відбудеться 17 червня команда «Дружба» приймає «Ураган», а «Олімпік» приймає команду «Юність». Початок матчів о 16.00 годині, тож чекаємо на вболівальників.

I  ТУР МОЛОДІЖНОГО ЧЕМПІОНАТУ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ

3 червня стартував перший чемпіонат молодіжних команд Миколаївської  селищної ради 2018 року. Особливість його в тому, що це перший самостійний чемпіонат об’єднаної територіальної громади і приймають в ньому участь чотири команди, віком гравців  до 21 року.

Результати першого туру: «Олімпік» с.Калинівка – «Ураган» с.Тучне – 9:1

та «Дружба» с.Марківка – «Юність» смт.Миколаївка – 6:2.

Наступний тур відбудеться 10 червня команда «Дружба» приймає «Олімпік», а Миколаївці приймають команду  с.Тучного.

Початок матчів о 16.00 годині, тож чекаємо на вболівальників.