Події та заходи Бобрицького старостату

Інформація Бобрицького старостату про виконану роботу за період з 6 по 9 травня2019 року

1. Правцівниками старостату та Бобрицького Будинку культури, робітником з благоустрою проведено впорядкування клумб на Меморіалі в центрі с.Бобрик, біля установ. Здійснено косіння бур?янів та різнотрав'яна прилягаючій території до Меморіалу, Будинку культури, Блобрицького старостату, Бобрицької ЗОШ І-ІІ ступенів; проведено прибирання скошеною трави. Працівником з благоустрою проведено прибирання території, прилеглої до автозупинки в центрі с.Бобрик.

14:08 15.05.2019

Інформація Бобрицького старостату про виконану роботу за квітень 2019 року

Працівники установ та організацій, які розташовані на території старостату протягом місяця прибирали пале  листя та закріплені за установами території, 13 квітня та 20 квітня приймали участь в заходах під час Дня благоустрою в рамках щорічної весняної акції «За чисте довкілля».

14:07 10.05.2019

Впорядкування території до травневих свят по Бобрицькому старостату

Працівники установ та організацій, які розташовані на території Бобрицького старостату протягом місяця прибирали опале листя та закріплені за установами території, 13 квітня та 20 квітня приймали участь в заходах під час Дня благоустрою в рамках щорічної весняної акції «За чисте довкілля».

10:36 02.05.2019