Новини за березень

СПАРТАКІАДА ШКОЛЯРІВ

27 березня на базі Миколаївської спеціалізованої школи  I-III ступенів відбулися змагання з юнболу (піонерболу)  серед дівчат 6-7 класів в залік спартакіади ЗНЗ.

Участь у змаганнях взяли сім команд ЗНЗ відділу освіти  Миколаївської селищної ради.

Це були перші започатковані змагання саме такої вікової категорії дітей у спартакіаді з ігрових видів спорту, які перевершили всі сподівання організаторів. Ігри проходили у рівній, безкомпромісній, непередбачуваній та чесній спортивній боротьбі.

У фіналі команда дівчат Миколаївської  СЗОШ  I-III ступенів  з рахунком 2-0 перемогла своїх одноліток з Тучненського НВК. Третє місце посіла команда Марківської ЗОШ.

Гравці команд-призерів отримали грамоти та досвід участі у змаганнях такого рівня, а вболівальники задоволення та позитивні емоції від побаченого.

ВОЛЕЙБОЛ. РАЙОННІ ЗМАГАННЯ

У спортивному залі СЗОШ №1 м.Білопілля 17 березня відбувалися районні змагання з волейболу в залік сільських спортивних ігор 2018 року.

За традицією ці змагання збирають кращі сільські волейбольні команди нашого району, які в безкомпромісній гострій спортивній боротьбі визначають переможців.

Нашу громаду представляли дві команди - з Миколаївки та Марківки.

У підсумку команда з Миколаївки посіла друге місце, поступившись у фіналі за рівної гри молодій та перспективній команді з Павлівок, команда з Марківки посіла п’яте місце.

Вітаємо волейбольну команду з Миколаївки за здобуті спортивні досягнення та побажаємо спортсменам Марківки та Миколаївки в подальшому тільки перемог.

БІАТЛОН

З 6 по 8 березня на базі спортивного товариства «Динамо» в Токарях проходила першість КЗ СОР ОДЮСШ «Регіонального центу зимових видів спорту» з біатлону.

Вихованець Заслуженого тренера України  Ігнатьєвої  О.П. Свідерський Дмитро посів друге місце на дистанції 3 км серед юнаків.

Успіхів та перемог юному біатлоністу та його тренеру.