Перелік рішень восьмої сесії 8 скликання

восьмої сесії

від 17.06.2021 р.

проєкти рішень

1. Про затвердження звіту начальника відділу стратегічного розвитку та земельних відносин Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області.
  2. Про передачу на баланс відділу культури і туризму Миколаївської селищної ради майна, яке знаходиться на балансі відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Миколаївської селищної ради.
  3. Про надання щорічної основної відпустки селищному голові Паську Сергію Михайловичу.
  4. Про затвердження селищної програми «Про надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2 на 2021 рік.
  5. Про затвердження штатного розпису Комунальної установи «Трудовий архів Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області».
  6. Про приватизацію об’єкта комунальної власності Миколаївської селищної територіальної громади.
  7. Про затвердження Положення про аукціонну комісію для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Миколаївської селищної територіальної громади.
  8. Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для Комунального підприємства Миколаївської селищної ради «Благоустрій».

Земельні питання.

Інші питання.