A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

Перелік рішень другої сесії 8 скликання

Порядок денний

другої сесії І пленарного засідання

від 15.12.2020  

 1. Про прийняття у комунальну власність Миколаївської  селищної територіальної громади бюджетних установ, майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Білопільського району.
 2. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних   актів на  2021  рік.
 3. Про внесення змін до рішення 34 сесії Миколаївської селищної ради 7 скликання від 20.12.2018 року «Про затвердження структури, граничної чисельності комунальної установи «Центр з надання соціальних послуг» Миколаївської селищної ради Білопільського району Сумської області».  
 4. Про продовження терміну дії договорів оренди трьох автомобілів  RENAULT-DUSTER.
 5. Про надання дозволу на виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт господарського корпусу «Комунального закладу «Дільнича лікарня Миколаївської селищної ради» за адресою : Білопільсьий район, смт Миколаївка, вул.Поповича , 33».
 6. Про надання дозволу на виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі лікувального корпусу «Комунального закладу «Дільнича лікарня Миколаївської селищної ради» за адресою : Білопільсьий район, смт Миколаївка, вул.Поповича, 33».
 7. Про надання дозволу на виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт будівлі поліклініки «Комунального закладу «Дільнича лікарня Миколаївської селищної ради» за адресою : Білопільсьий район, смт Миколаївка, вул.Поповича , 33».
 8. Про надання дозволу на виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Капітальний ремонт котельні та зовнішніх мереж теплопостачання «Комунального закладу «Дільнича лікарня Миколаївської селищної ради» за адресою : Білопільсьий район, смт Миколаївка, вул.Поповича, 33».
 9. Про харчування дітей в закладах освіти Миколаївської селищної ради.
 10. Про усунення конфлікту інтересів щодо старости Миколаївської селищної ради Паська Богдана Миколайовича.

Земельні питання:

 1. Про  прийняття у комунальну власність Миколаївської селищної територіальної громади з державної власності земельних  ділянок сільськогосподарського призначення.
 2. Про припинення права постійного користування та прийняття в комунальну власність земельної  ділянки на території Миколаївської  селищної ради Білопільського району Сумської області.
 3. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (КЗСОР – Улянівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат).
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування. (Відділ охорони здоров’я, с. Бобрик)
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування. (Відділ охорони здоров’я, смт Миколаївка)
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування. (Відділ охорони здоров’я, с. Тучне)

Інші питання

  1. Про ознайомлення з бюджетом Миколаївської селищної ради на 2021 рік.

Результати голосування 2 сесія І пленарне засідання

Порядок денний

другої сесії ІІ пленарного засідання

від 22.12.2020 р.  

 1. Про бюджет Миколаївської селищної територіальної громади на 2021 рік.
 2. Про створення філії комунального закладу «Миколаївський центр культури і дозвілля» - Улянівський будинок культури та філії комунального закладу «Миколаївська публічна бібліотека» - Улянівська селищна бібліотека та затвердження штатної структури.
 3. Про виділення коштів для організації додаткових годин для учнів з особливими потребами Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів.
 4. Про затвердження штатного розпису відділу освіти Миколаївської селищної ради.
 5. Про внесення змін в штатний розпис відділу охорони здоров’я та соціального захисту населення Миколаївської селищної ради.
 6. Про перейменування Улянівського навчально-виховного комплексу: загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Білопільської районної ради Сумської області.
 7. Про внесення змін в бюджет селищної ради на 2020 рік.
 8. Про внесення змін в бюджет Улянівської селищної ради на 2020 рік.

Земельні питання:

 1. Про  погодження в передачі земельної частки /пай/ у власність Волченковій Надії Сергіївні.
 2. Про  виділеня земельної частки /пай/ у власність  Меша Катерині Іванівні.
 3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, із земель водного фонду, що надається в оренду гр.  Середі Юрію Вікторовичу для рибогосподарських потреб за межами населених  пунктів на території Миколаївської селищної  ради.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Бакляк М.М.).
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Буток І.М.).
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Гребеник І.Г.).
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Коваленко О.В.).
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Ксенженко З.П.).
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Матвієнко Г.Х.).
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Негреба Т.Л.).
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Остапенко К.Ф.).
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Охріменко А.В.).
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Охріменко А.Ю.).
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Пасько М.І.).
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Петренко К.Г.).
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Пігуль Ю.І., Пігуль Ю.І.).
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Стецій В.В.).
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Тютченко В.В.).
 19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) Шевченко Л.М.).
 20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Шевченко Р.В.).
 21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки  в натурі  (на місцевості) (Яценко Ю.Б.).
 22. Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок (ТОВ Агрофірма «Вікторія»).
 23. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення на земельну ділянку для подальшої передачі в оренду (Трофименко Л.М.).
 24. Про відмову в наданні дозволу Глуходіду Сергію Миколайовичу на  розробку проекту землеустрою.
 25. Про відмову в наданні дозволу Литвиненко Ірині Володимирівні на  розробку проекту землеустрою.
 26. Про відмову в наданні дозволу Рябенко Ользі Іванівні на  розробку проекту землеустрою.
 27. Про відмову в наданні дозволу Сизоненку Сергію Анатолійовичу на  розробку проекту землеустрою.
 28. Про відмову в наданні дозволу Сизоненку Юрію Анатолійовичу на  розробку проекту землеустрою.
 29. Про відмову в наданні дозволу Темному Олександру Петровичу на  розробку проекту землеустрою.
 30. Про відмову в наданні дозволу Шевченко Людмилі Василівни на  розробку проекту землеустрою.
 31. Про відмову в наданні дозволу Шевченку Олександру Олександровичу на  розробку проекту землеустрою.
 32. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Галета К.А.).
 33. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Галета О.А.).
 34. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Грінченко Л.О.).
 35. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Дородних О.П.).
 36. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Євтушенко М.П.).
 37. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Єрмоленко Н.М.).
 38. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Зубенко Р.І.).
 39. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Кислинська Г.Н.)
 40. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Козіна В.М.)
 41. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Коломієць С.М.)
 42. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Костюк М.М.)
 43. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Кучеренко В.І.).
 44. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Лагутіна Н.А.)
 45. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Лісовенко В.В.)
 46. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Назаренко Т.М.)
 47. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Пономаренко О.В.)
 48. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Приказчик В.І.)
 49. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Росада С.М.)
 50. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Сіденко Ю.А.)
 51. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Скоченко А.М.)
 52. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Тупахіна В.О.)
 53. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Федотова С.І.)
 54. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Хвалько В.П.)
 55. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Чупіка М.К.)
 56. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Щербак О.І.)
 57. Про  надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Щербина В.Я.)
 58. Про  надання у приватну власність земельної ділянки. (Дородних О.П.)
 59. Про  надання у приватну власність земельної ділянки. (Кондратенко М.П.)
 60. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок. (Бабич В.Г.)
 61. Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок. (Кальченко М.С.)
 62. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок. (Керноз С.П.)
 63. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок. (Кривошеєнко Н.М.)
 64. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок. (Лісовенко О.В.)
 65. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок. (Лупійов І.М.)
 66. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок. (Охріменко Л.Б.)
 67. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок. (Передерій Т.П.)
 68. Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки. (Соколенко С.О.)
 69. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок. (Ткаченко С.Г.)
 70. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки.(Федотов В.А.)
 71. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок. (Харченко І.Я.)
 72. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок. (Хужина М.Б., Хужин Р.О.)
 73. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок. (Шкарупа С.С.)
 74. Про  припинення договору оренди земельної ділянки. (Гаджієв М.В.)
 75. Про  внесення змін до договору оренди земельної ділянки комунальної власності від 26.06.2006 року. (ПСП «Слобожанщина Агро»)
 76. Про надання дозволу на укладання договору оренди земельної ділянки. (Бойко С.В.)
 77. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Алієв Аршада Ельмар огли)
 78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Бакляк Н.Ф.)
 79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Білоконь О.С.)
 80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Болдікова В.М.)
 81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Вірченко А.В.)
 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Даниленко М.І.)
 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Довгальова Л.М.)
 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Дущенко К.Г.)
 85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Житник В.М.)
 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Заговора Ю.О.)
 87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Іваненко К.І.)
 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки. (Кізенко О.М.)
 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Кладкова І.В.)
 90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Коваль М.Ю.)
 91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Колейнікова Н.П.)
 92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок. (Колос С.М.)
 93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Коротун В.О.)
 94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Котенко В.А.)
 95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Кравченко Б.Г.)
 96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Криводуд Г.О.)
 97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки. (Крикун С.В.)
 98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Курбанов М.С.)
 99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Мальована В.С.)
 100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Мальована Н.В.)
 101. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Матвієнко В.В.)
 102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Матвієнко Д.О.)
 103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Нагорний М.О.)
 104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Надірова Рамза Ельмар кізи)
 105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Надточій М.В.)
 106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Овсянніков О.А.)
 107. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Остапенко В.В.)
 108. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Охріменко А.В.)
 109. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Охріменко М.В.)
 110. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок. (Панченко Т.М.)
 111. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної  ділянки. (Петренко С.О.)
 112. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Петрин С.П.)
 113. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Полос Г.С.)
 114. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Пономаренко Н.А.)
 115. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Роженко Н.В.)
 116. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Саламасова І.М.)
 117. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Сема О.С.)
 118. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Сема Р.С.)
 119. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Трикаш О.С.)
 120. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Трикаш Р.С.)
 121. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Трофименко Н.В.)
 122. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки. (Уханова Л.О.)
 123. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки. (Уханова Я.П.)
 124. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Федченко З.С.)
 125. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду. (Кисельов О.М.)

Результати голосування 2 сесія ІІ пленарне засідання

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь