A A A K K K
для людей із порушенням зору
Миколаївська громада
Сумська область, Сумський район

Перелік рішень

Порядок денний

І пленарного засідання

одинадцятої сесії 8 скликання

від 14.09.2021 р.

 1. Про затвердження рішення виконавчого комітету Миколаївської селищної ради № 438 від 03.09.2021 року
 2. Про внесення змін до штатної чисельності Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської селищної  ради Сумської області
 3. Про внесення змін до штатної чисельності Улянівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської селищної  ради Сумської області
 4. Про внесення змін до рішення 10 сесії від 06.08.2021  року «Про надання дозволу на виділення коштів на співфінансування  об’єкту «Будівництво ділянки мережі централізованого водовідведення від існуючої КНС до існуючих колодязів № 3,4 в смт Миколаївка Білопільського району Сумської області»
 5. Про надання дозволу на виділення коштів для організації додаткових годин навчання у формі педагогічного патронажу для дитини із особливими освітніми потребами, учня 7 класу Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Терновенка Павла Володимировича.
 6. Про внесення змін до бюджету Миколаївської селищної територіальної громади на 2021 рік. 

Результати голосування 11 сесії І пленарного засідання 

 

Порядок денний 

Одинадцятої  сесії 

друге пленарне засідання    

від 22.09.2021 р.

 

 1. Про утворення старостинських округів Миколаївської селищної ради.
 2. Про внесення змін до Порядку проведення громадських обговорень кандидатури старост.
 3. Про внесення змін до структури та штатної чисельності апарату селищної ради.
 4. Звіт відділу освіти Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області.
 5. Про затвердження звіту директора  ДЮСШ ім. М.І. Масалітіна.
 6. Про затвердження Цільової соціальної Програми розв’язання пріоритетних проблем з використанням механізму соціального замовлення Миколаївської селищної територіальної громади на 2021-2022 роки.
 7. Про внесення змін до Положення про цільовий фонд бюджету Миколаївської селищної територіальної громади, затвердженого рішенням восьмої сесії Миколаївської селищної ради від 21.05.2021 р.
 8. Про внесення змін до штатної чисельності комунального закладу «Дитячо – юнацька спортивна школа імені М.І. Масалітіна» Миколаївської селищної ради Сумської області.
 9. Про внесення змін до штатної чисельності Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської селищної ради Сумської області.
 10. Про внесення змін до штатної чисельності Улянівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської селищної ради Сумської області.
 11. Про внесення змін до штатної чисельності Верхосульського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської селищної ради Сумської області.
 12. Про внесення змін до штатної чисельності Тучненського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської селищної ради Сумської області.
 13. Про внесення змін до штатної чисельності Марківської гімназії Миколаївської селищної ради Сумської області.
 14. Про надання дозволу на передачу в оперативне управління відділу освіти Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області майна з Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Миколаївської селищної ради Сумської області.
 15. Про затвердження Статуту Марківської гімназії Миколаївської селищної ради Сумської області в новій редакції.
 16. Про припинення Самарської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів  Білопільської районної ради Сумської області шляхом ліквідації.
 17. Про затвердження проекту бюджету Миколаївської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.
 18. Про внесення змін до бюджету Миколаївської селищної територіальної громади на 2021 рік.
 19. Про внесення змін до складу комісії з приймання-передачі майна, затвердженого рішенням Миколаївської селищної ради від 20.04.2021 р. «Про надання згоди на безоплатне прийняття у власність майна».
 20. Про надання відпустки селищному голові Паську Сергію Михайловичу.

 

Земельні питання.

 

 1. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Білозор І.С.)
 2. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Білозор Л.І.)
 3. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Богатиренко К.П.)
 4. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Богатиренко Ю.С.)
 5. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Горбуленко Ю.А.)
 6. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Гульвіченко Г.О.)
 7. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Єлагін Г.І.)
 8. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Жила А.А.)
 9. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Жила М.О.)
 10. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Ігнатова В.С.)
 11. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Коваль В.І.)
 12. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Ковальчук О.І.)
 13. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Комісар С.В.)
 14. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Лисенко О.І.)
 15. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Лисенко Т.І.)
 16. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Лисенко Т.С.)
 17. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Марченко Р.Л.)
 18. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Рожкова Л.І.)
 19. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Сидоренко М.Г.)
 20. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Чернобровченко Я.О.)
 21. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Шевкунова Н.В.)
 22. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Щербак О.В.)
 23. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Шкарін А.А.)
 24. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Ярмоленко А.В.)
 25. Про затвердження проекту землеустрою. (Тучне_0781)
 26. Про затвердження проекту землеустрою. (Тучне_0782)
 27. Про припинення права постійного користування земельної  ділянки на території Миколаївської  селищної ради Сумського району Сумської області. (Бабченко О.Д.)
 28. Про припинення права постійного користування земельної  ділянки на території Миколаївської  селищної ради Сумського району Сумської області. (Бойко К.І.)
 29. Про припинення права постійного користування земельної  ділянки на території Миколаївської  селищної ради Сумського району Сумської області. (Глуходід Н.Д.)
 30. Про припинення права постійного користування земельної  ділянки на території Миколаївської  селищної ради Сумського району Сумської області. (Квак Г.Ф.)
 31. Про припинення права постійного користування земельної  ділянки на території Миколаївської  селищної ради Сумського району Сумської області. (Панченко В.І.)
 32. Про припинення права постійного користування земельної  ділянки на території Миколаївської  селищної ради Сумського району Сумської області. (Піскун В.Г.)
 33. Про припинення права постійного користування земельної  ділянки на території Миколаївської  селищної ради Сумського району Сумської області. (Полонський В.І.)
 34. Про припинення права постійного користування земельної  ділянки на території Миколаївської  селищної ради Сумського району Сумської області. (Самойленко П.І.)
 35. Про припинення права постійного користування земельної  ділянки на території Миколаївської  селищної ради Сумського району Сумської області. (Селецький І.А.)
 36. Про припинення права постійного користування земельної  ділянки на території Миколаївської  селищної ради Сумського району Сумської області. (Чучук О.М.)
 37. Про припинення права постійного користування земельної  ділянки на території Миколаївської  селищної ради Сумського району Сумської області. (Ярмоленко Г.М.)
 38. Про укладання договору оренди. (АТ Укрпошта смт Миколаївка)
 39. Про укладання договору оренди. (АТ Укрпошта смт Улянівка)
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення фермерського господарства. (ФГ Юрченко)
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства. (ФГ Юрченко)
 42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Вітченко Г.М.)
 43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Калініченко С.М.)
 44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Петренко О.М.)
 45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (ПрАТ «Київстар»)
 46. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Прохорова Л.В.)
 47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Рудиченко А.В.)
 48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Шкабура В.Д.)
 49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Гончаренко С.С.)
 50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Деменко Я.В.)
 51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Дермильов В.М.)
 52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Дермильов М.П.)
 53. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Жмак В.Г.)
 54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Заговора О.В.)
 55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Ізбаш Ю.І.)
 56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Ковальова Г.В.)
 57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Козлов М.В.)
 58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Кондус О.В.)
 59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Мотренко М.П.)
 60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Наживник Т.М.)
 61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Назаренко Є.С.)
 62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Панасовський М.І.)
 63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Пігуль А.І.)
 64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Решитько С.О.)
 65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Самойленко Н.І.)
 66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Сидоренко М.С.)
 67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Скринник Л.О.)
 68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Скринник Н.С.)
 69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Стеценко Є.О.)
 70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Терновенко Л.І.)
 71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Уривай Т.Ф. будівництво)
 72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Фадєєва Г.П.)
 73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Шайденко А.В.)
 74. Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. (Панасенко Г.В.)
 75. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою на земельну ділянку в оренду. (Галета С.П.)
 76. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою на земельну ділянку в оренду. (Панасенко М.С.)
 77. Про дозвіл на розробку проекту землеустрою на земельну ділянку в оренду. (Чучук Ю.М.)
 78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Артебякіна К.П.)
 79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Базіль Н.М. будівництво)
 80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Буднік В.І.)
 81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Буднік Т.І.)
 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Голуб О.П.)
 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Голуб Т.І.)
 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Дермильов М.Г.)
 85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Доля Т.В.)
 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Дудченко О.М.)
 87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Жебка Л.І.)
 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Затула Л.Д.)
 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Замула Р.В.)
 90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Карпов Д.Д.)
 91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Костенко Н.М.)
 92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Кривошеєнко М.М.)
 93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Кулемзіна С.М.)
 94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Кущ С.Г.)
 95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Мозгова Н.М.)
 96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Мороз О.В.)
 97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Пономаренко Г.І.)
 98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Посна О.В.)
 99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Пухкало В.В.будівництво)
 100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Пухкало В.В. садівництво.)
 101. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Росада С.М.)
 102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Сидоренко Л.В. будівництво.)
 103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Філімонова К.І.)
 104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Чайка М.М. будівництво.)
 105. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Шерстюк С.І.)
 106. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Щербина В.Я.)
 107. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Щербина В.Я. садівництво)
 108. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок. (Охріменко Л.Б.)
 109. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості). (Сіряченко В.І.)
 110. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок. (Ярмоленко Г.М.)
 111. Про відмову в наданні дозволу на розробку проекту землеустрою.
 112. Про надання у приватну власність земельної ділянки. (Бабченко О.Д.)
 113. Про надання у приватну власність земельної ділянки. (Бойко К.І.)
 114. Про надання у приватну власність земельної ділянки. (Глуходід Н.Д.)
 115. Про надання у приватну власність земельної ділянки. (Квак Г.Ф.)
 116. Про надання у приватну власність земельної ділянки. (Панченко В.І.)
 117. Про надання у приватну власність земельної ділянки. (Піскун В.Г.)
 118. Про надання у приватну власність земельної ділянки. (Полонський В.І.)
 119. Про надання у приватну власність земельної ділянки. (Самойленко П.І.)
 120. Про надання у приватну власність земельної ділянки. (Селецький І.А.)
 121. Про надання у приватну власність земельної ділянки. (Чучук О.М.)
 122. Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства. (Денисенко Л.В.)
 123. Про  надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та для ведення особистого селянського господарства. (Хвостик Л.О.)
 124. Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності. (Тімірязєвка_0382)
 125. Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності. (Товста_0031)
 126. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності. (Верхосулка_0513)
 127. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності. (Тімірязєвка_0392)
 128. Про припинення договору оренди водного об’єкту (ставка). (ТОВ ВП «Волна»)
 129. Про відмову в затвердженні проекту землеустрою. (Грищенко Н.П.)
 130. Про відмову в затвердженні проекту землеустрою. (Сліпухін С.М.)
 131. Про відмову в затвердженні проекту землеустрою. (Шевченко Н.В.)
 132. Про залишення заяв про затвердження проекту землеустрою без розгляду. (ФГ Мусієнко)
 133. Про затвердження проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду. (Ізбаш В.М._0917)
 134. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Крохмаль І.С.)
 135. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Стецій М.І.)
 136. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Стецій Н.М.)
 137. Про залишення без розгляду заяви про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства. (Стецій О.А.)
 138. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Бондаренко Г.А. будівництво.)
 139. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Пінчук Т.І.)
 140. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Бондаренко Г.А. садівництво.)
 141. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки. (Соляров Д.О.)

Результати голосування 11 сесії ІІ пленарного засідання

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь