Перелік рішень першої сесії восьмого скликання

першої сесії І пленарне засідання

від 11.11.2020

1. Про визнання повноважень.
  2. Про визнання повноважень.
  3. Про обрання лічильної комісії.
  4. Про обрання секретаря Миколаївської селищної ради.
  5. Про перейменування та затвердження нових назв.
  6. Про внесення змін в бюджет Миколаївської селищної ради на 2020 рік.
  7. Про утворення постійних комісій Миколаївської селищної ради та затвердження Положення про постійні комісії Миколаївської селищної ради.
  8. Про склад постійних комісій.
  9. Про надання дозволу на виплату компенсації за невикористану щорічну основну відпустку.
  10. Про надання дозволу на виділення коштів для виготовлення штампів, печаток та вивісок бюджетним закладам Миколаївської селищної ради.
  11. Про селищну Програму фінансової підтримки Управління соціального захисту населення Білопільської районної державної адміністрації на 2020 рік.

першої сесії ІІ пленарне засідання

від 25.11.2020

1. Про внесення змін до рішення 50 сесії Миколаївської селищної ради 7 скликаннявід 23.06.2020 року «Про внесення змін до штатної структури по апаратуМиколаївської селищної ради».
  2. Про затвердження кандидатури на посаду заступника Миколаївського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  3. Про затвердження кандидатури на посаду заступника Миколаївського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  4. Про затвердження кандидатури на посаду заступника Миколаївського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  5. Про керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Миколаївської селищної ради.
  6. Про затвердження старости Бобрицького старостату.
  7. Про затвердження старости Верхосульського старостату.
  8. Про затвердження старости Луциківського старостату.
  9. Про затвердження старости Марківського старостату.
  10. Про затвердження старости Супрунівського старостату.
  11. Про затвердження старости Товстянського старостату.
  12. Про затвердження старости Тучненського старостату.
  13. Про утворення  виконавчого комітету Миколаївської селищної ради, затвердження його персонального складу та положення про виконавчий комітет селищної ради.
  14. Про затвердження Положення про Бобрицького старосту Миколаївської селищної ради.
  15. Про затвердження Положення про Верхосульського старосту Миколаївської селищної ради.
  16. Про затвердження Положення про Луциківського старосту Миколаївської селищної ради.
  17. Про затвердження Положення про Марківського старосту Миколаївської селищної ради.
  18. Про затвердження Положення про Супрунівського старосту Миколаївської селищної ради.
  19. Про затвердження Положення про Товстянського старосту Миколаївської селищної ради.
  20. Про затвердження Положення про Тучненського старосту Миколаївської селищної ради.
  21. Про затвердження Положення про відділ організаційного та інформаційного забезпечення апарату Миколаївської селищної ради.
  22. Про умови оплати праці Миколаївського селищного голови.
  23. Про укладення договорів селищним головою.
  24. Про внесення змін до бюджету селищної ради на 2020 рік.